Planujesz romantyczną randkę? Zbliża się wyjątkowa okazja, na przykład walentynki, Wasza rocznica lub urodziny? A może chcesz zrobić swojej drugiej połówce prezent zupełnie bez okazji? W każdym przypadku – jesteś w dobrym miejscu.

​Masaż dla par

Retro Strefa posiada specjalną ofertę skierowaną dla par. Możesz mieć pewność, że godzinny masaż ze swoim partnerem pozwoli Wam porządnie się zrelaksować. To dobre rozwiązanie dla par, które dużo pracują i nie mogą w swoim życiu znaleźć wiele czasu na odpowiedni odpoczynek, który jest tak istotny w zachowaniu odpowiedniej kondycji psychicznej, a także fizycznej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest inny, dlatego romantyczny masaż wykonywany przez naszych specjalistów może się odbywać w dowolnej formie. Wszystko po to, żebyście odczuli pełen komfort w związku ze świadczonymi przez nas usługami.

​Przebieg masażu dla par

Jak odbywa się masaż  dla par? Cały czas będziecie w jednym pomieszczeniu, dlatego bez przeszkód będziecie mogli ze sobą rozmawiać, kiedy nasi fizjoterapeuci-masażyści zajmą się profesjonalnym masażem.

​Romantyczny masaż dla dwojga

Romantyczny masaż w Krakowie może być również dobrą okazją, żeby uatrakcyjnić swój pobyt w tym pięknym mieście jako turyści. Po całym dniu spacerów po starym mieście i Kazimierzu nic tak nie zrelaksuje, jak odpowiednio wykonany masaż. Możecie mieć pewność, że będziecie zadowoleni.

Masaż w Krakowie wykonywany przez Retro Strefę to relaks na najwyższym poziomie. Posiadamy utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują satysfakcję. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci wychodzili od nas w pełni zrelaksowani.

​Romantyczny masaż dla par w Krakowie – sposób na odpoczynek

Romantyczny masaż to nie jest wyłącznie sposób na odpoczynek fizyczny czy też psychiczny. Odpowiednio wykonany może sprzyjać regeneracji sił, może też zredukować bóle pleców, barków, nóg i ogólnie zwiększyć witalność i chęci do życia. Jak popularnie się mawia, masaż dla par może połączyć „przyjemne z pożytecznym”. 

Masz jakieś pytania? Nie krępuj się pytać. Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi.