Chcesz się porządnie zrelaksować po ciężkim okresie w pracy? Potrzebujesz chwili spokoju? Pragniesz zrobić sobie prezent, na jaki zasługujesz? Masaż relaksacyjny w Krakowie to coś dla Ciebie! Nasi specjaliści z pewnością Ci pomogą!

Masaż relaksacyjny jest wskazany dosłownie dla każdego.

To doskonała metoda, aby uspokoić swój organizm i dać mu energię na czekające go wyzwania w przyszłości. Dzięki dobrze przeprowadzonemu masażowi można zrelaksować nie tylko swój umysł i znacznie zredukować stres, ale też odprężyć ciało i zmniejszyć napięcie mięśniowo-nerwowe. Masaż relaksacyjny jest dobrym rozwiązaniem chociażby dla sportowców i innych osób narażonych na spory wysiłek fizyczny, ale nie tylko. Doskonale wiemy, że każda praca wyczerpuje, nieważne czy fizycznie, czy psychicznie – masaż relaksacyjny w Krakowie wykonywany przez Retro Strefę to niebywale skuteczny sposób na odpowiedni odpoczynek. Zabieg jest delikatny i odprężający, przez co pozwala oderwać się na chwilę od codzienności.

Zalety masażu relaksacyjnego na terenie Krakowa

Warto jednak wiedzieć, że relaks nie jest jedynym powodem, dla którego warto skorzystać z masażu relaksacyjnego. Dlaczego? Może on wspomóc działanie organizmu w wielu aspektach. Mowa tutaj między innymi o zmniejszeniu bólu,  a więc to dobre rozwiązanie w przypadku  kontuzji lub rehabilitacji powypadkowej. Odpowiednio stymulowane ciało podczas masażu może również usprawnić proces przemiany materii, ponieważ przyspieszony zostanie proces spalania tkanki tłuszczowej. Masaż relaksacyjny w Krakowie to również dobra propozycja dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych toksyn ze swojego organizmu i zwiększyć swoją odporność!

Dowolność masażu w naszym gabinecie masażu

Zależnie od wymagań klienta, wykonywany przez nas masaż relaksacyjny w Krakowie może obejmować całe ciało lub dowolny jego element, na przykład kręgosłup. Zabieg przebiega spokojnie i płynnie, dlatego klient nie zostanie siłą wyciągnięty ze stanu relaksu na przykład zaskoczony przez mocniejsze uderzenie czy też nacisk. Nasi fizjoterapeuci-masażyści posiadają odpowiednią wiedzę, by skutecznie zadowolić klienta. Warto wiedzieć, że techniki wykorzystywane podczas masażu relaksacyjnego są różne. Jest to między innymi ugniatanie, pobudzające ukrwienie tkanek, głaskanie efektywnie odprężające i relaksujące, rozcieranie redukujące obrzęki oraz  lekkie klepanie polepszające krążenie krwi.

Korzyści płynące z zabiegów

Dobrze wykonany masaż relaksacyjny może pomóc w wielu aspektach życia. Jego działanie szczególnie docenią osoby cierpiące na bezsenność, chroniczne zmęczenie i brak energii do życia, przewlekły stres, uczucie napięcia mięśniowego, nadpobudliwość nerwową, depresję, zakwasy spowodowane intensywnym treningiem i wiele innych. Dzięki zabiegowi w Retro Strefie będziesz w stanie oderwać się na chwilę od rzeczywistości, odzyskasz harmonię i spokój wewnętrzny, a Twoje ciało poczuje się jak nowo narodzone.

Masaż relaksacyjny w Krakowie jest zabiegiem w pełni bezpiecznym i zazwyczaj nie występują żadne przeciwwskazania.

Brak odpowiedniego relaksu w przypadku wyczerpującej pracy może mieć poważne skutki. Osoby takie są bardziej narażone na występowanie bezsenności, nerwicy, problemów z oddychaniem, a w najgorszych przypadkach stres może prowadzić nawet do depresji. Warto wiedzieć, że masaż relaksacyjny nie jest lekarstwem, ale skutecznym sposobem na rozładowanie napięcia i znalezienie chwili spokoju, co bardzo pozytywnie wpłynie na redukcję stresu.

Masaż relaksacyjny w Krakowie

Retro Strefa zatrudnia wyłącznie wyspecjalizowanych fizjoterapeutów-masażystów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierając usługi masażu w naszej firmie wyjdziesz zadowolony i zrelaksowany. Masaż relaksacyjny w Krakowie to odpoczynek na wyciągnięcie Twojej dłoni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zadzwoń, żeby zarejestrować się na wysokiej jakości masaż.