Ten zabieg pozytywnie wpływa na układ nerwowy, ponieważ niesamowicie uspokaja, redukuje stres, może także działać przeciwbólowo. Co więcej, masaż gorącymi kamieniami w Krakowie ujędrnia skórę, zwiększa jej elastyczność i ułatwia jej oddychanie. Ta metoda jest także skuteczna  w przypadku terapii tkanki mięśniowej, dlatego poleca się ten sposób dla osobom uprawiającym sporty i uczęszczających na ciężkie treningi. Mało tego, masaż gorącymi kamieniami wspomaga także pracę układu krążeniowego oraz limfatycznego. Działa także zbawiennie na ludzkie zmysły. Pozwala się odprężyć, pomaga na bezsenność i stany złego samopoczucia.

Kto powinien zainteresować się masażem gorącymi kamieniami w Krakowie?

Masaż gorącymi kamieniami może skutecznie pomóc osobom cierpiącym na bóle i napięcie mięśniowe, obrzęki limfatyczne, zwiotczenie skóry, osłabione działanie układu odpornościowego.  Warto wiedzieć, że najlepsze rezultaty odczuje się już po trzech półtoragodzinnych sesjach. Na największą skuteczność można liczyć w przypadku zabiegu o późniejszych porach. Ważne jest  to, żeby po sesji nie wykonywać zajmujących czynności, ale odpocząć i się zrelaksować.

Przeciwwskazania

Masaż gorącymi kamieniami w Krakowie może okazać się niebezpieczny w przypadkach osób, które cierpią na gorączkę, owrzodzenie podudzi, niewydolność serca, świeże zapalenie żył, zaburzenia czucia, zapalenie węzłów chłonnych, nowotwory, rany i oparzenia, stany zapalne i alergiczne skóry. Odradza się także korzystanie z tego zabiegu kobietom w ciąży, a także we wczesnym okresie połogu.